Konsolidace půjček

Konsolidace půjček je vlastně sloučení více půjček do jedné.

Nebankovní konsolidace bez poplatků
Nabízíme nebankovní konsolidaci půjček bez registrů formou neúčelového úvěru americká hypotéka. Půjčit si můžete 100.000 Kč až 3.000.000 Kč s dobou splatnosti až 20 let. Žádné poplatky!
Dana Daňková, Praha / 1.04.2017

Konsolidace půjček.
Sloučením půjček do jedné dosáhneme velkého snížení celkové splátky i dlužné částky.
Je to velmi jednoduché.
Stačí zavolat,zadat žádost a je hotovo.
Dokážeme vyplatit i exekuce a dražby.
Telefon.777280564
Email:eu.finservice@seznam.cz
URL: http://fin-service.cz

Ladislav Kuncl/FIN-SERVICE.CZ, Liberec / 22.03.2017

Hodně půjček?
Máte hodně půjček a bojíte se že to všechno už nedokážete splatit? Tak to popřemýšlejte o osobním bankrotu a oddlužení, můžete se tak legálně zbavit vašich dluhů.
Petr Novotny, Prachatice / 21.03.2016

Oddlužení pomoc s dluhy?
Přerostly vám dluhy přes hlavu? Řešením je oddlužení, kdy už penalizace a exekuce nebudou narůstat, dlužník dostane splátkový kalendář na 5 let. Oddlužení tzv. osobní bankrot je reálná možnost, jak se zbavit dluhů jednou provždy a kdy může být odpuštěno až 70% z celkového dluhu. Pomůžeme Vám: Insolvenční návrh, oddlužení, osobní bankrot dle zákona č. 182/2006Sb.a další. Konzultace zdarma, máme 99% úspěšnost. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!
Zuzana Machová, Beroun / 20.12.2015

Spojte své dluhy do jedné půjčky
Splácíte několik půjček naráz? Máte nevýhodné a drahé půjčky, úvěry? Pak se Vám vyplatí sloučit všechny své závazky do jedné velké zastřešující půjčky.
Žádné skryté poplatky a poplatky předem.
Více info na uver.cekuj.net/konsolidace-pujcek/


Vladislava Dvořáková, Brno-venkov / 2.12.2015

Pomůže Vám Oddlužení!
Pokud dlužíte a nejste již schopni splácet své závazky, jedinou ochranou před exekucí je vyhlásit Osobní bankrot. 90% dlužníků zapsaných do registru si nejsou vědomi o existenci svého nedoplatku, ten záhy přejde do Exekuce s minimálním nákladem 20.000,-Kč za jeden dluh. Jakákoliv již zahájená trestní řízení nelze zpětně anulovat, včasné vyhlášení osobního bankrotu je důležitý krok ve Vašem budoucím životě! Insolvenční návrh, oddlužení, osobní bankrot dle zákona č. 182/2006Sb., restrukturalizace, konsolidace, konkurs, refinancování, hypotéka a další. Najdeme i pro vás vhodnou cestu a vrátit vám radost z plnohodnotného života. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!
Zuzana Machová, Beroun / 1.11.2015

Řešte dluhy - Oddlužením!
Vaše splátky vám začínají přerůstat přes hlavu? Důležité je začít problém řešit co nejdříve, čas totiž nehraje ve váš prospěch. Oddlužení je nejlepší řešení pro každého. Nabízíme pomocnou ruku, např. oddlužení dle zákona č.182/2006Sb. Pomůžeme Vám: Insolvenční návrh, oddlužení, osobní bankrot dle zákona č. 182/2006Sb.a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme!
Zuzana Machová, Beroun / 20.10.2015

Nebankovní půjčky a úvěry se zástavou bytu, RD, chaty, stav. pozemku, pole.
Nebankovní půjčky a úvěry pro každého, kdo nepořídil v bance.
Půjčujeme i podnikatelům s nulovou historií nebo nulovým daňovým příznáním.
Peníze lze použít opravdu na cokoliv, na konsolidaci, vyplacení exekucí, snížení splátkového zatížení..
Ručení je vždy rodinným domem, bytem v osobním vlastnictví, chatou, pozemky.
Žádat můžete již od 50.000,- s úrokovou sazbou od 3%-9% dle délky splácení.
Splatnost od 4 měsíců do 20 let s možností bezúročného doplacení.
Jednoduché podání žádosti.
Požadujeme minimum podkladů, přijedeme za Vámi.
Žádné poplatky předem.
Konzultace zdarma.
V případě že se nedovoláte vyčkejte, budeme Vás kontaktovat co nejdříve.
Pro urychlení vyřízení uvádějte ve Vaší odpovědi vždy telefon.
Tel. 774 83 43 54, mail: zeleznazita@seznam.cz

Zita Železná celá ČR, Praha / 10.09.2015

Nezvládáte splácet své půjčky?
Nezvládáte splácet své půjčky? Telefonují Vám inkasní společnosti? Exekutoři klepou na dveře? Máme pro Vás řešení! Oddlužení rychle snadno, jednoduše a bez dalšího zadlužování! U nás dopředu nikdy nic neplatíte! Kontaktujte nás ještě dnes! angel@lucrumcredit.cz l 776 486 700
Angel David Novák, Praha / 25.03.2015

Začněte nový rok bez finančních problémů
Stydíte se za své dluhy, žádný úkryt vám situaci nevyřeší? Zachraňte si domov naším produktem ZÁCHRANA DOMOVA(Nebankovní půjčka s bankovním úrokem od 2,49 % pa ročně) je to řešení jak začít žít bez strachu. Nebudete se již bát pokut a každého zvonku. Chcete vyřešit svoji situaci pak nás neváhejte kontaktovat.Vše najdete na www.hypoteka-bez-rizika.cz Najdeme cestu k vyřešení: ,konsolidace dluhů a exekucí, refinancování, hypotéka a další. Stačí jen sms nebo vyplnit formulář, obratem zavoláme! Pomáháme po celé ČR od roku 2002
Real Invest s.r.o, Písek / 7.12.2014

Máte problém s prokázáním příjmu?
Nezapočítali Vám Vaše příjmy z nájmu, diet. Máte příjmy, které nemůžete doložit? Víme co s tím. Pomůžeme.
Profin Corporation, Bruntál / 28.03.2013

FÉR PŮJČKY s jasnými pravidly
Potřebujete rychle peníze? Do 160 tisíc bez zástavy s prokazováním příjmu i bez prokazování příjmu.Vyšší úvěr na zástavu nemovitosti.Ověřené a velmi žádané.Fér půjčky,jasná smlouva, jasná pravidla.ODDLUŽENÍ formou insolvence,vyplácení exekucí a dražeb.Nabídka platná pro celou ČR. www.penizerychle.biz
Rychlé půjčky, Praha / 24.03.2013

Ušetříme Vám až statisíce korun
Máte-li hypotéku, případně jiný úvěr, dokážeme Vám ho refinancovat za podstatně výhodnějších podmínek a tím ušetřit nemalé peníze na měsíční splátce, případně výrazně zkrátit dobu splácení. To vše zcela zdarma bez jakýchkoli poplatků a zbytečného papírování. Volejte na číslo 608 880 023 nebo na toto číslo pošlete SMS ve tvaru REPUJCKA134, a my Vám obratem zavoláme, vše vysvětlíme a zajistíme.

Zprostředkovatel pracuje pro více věřitelů

Domy Beskydy s.r.o., Ostrava / 5.03.2013

Dlouhodobé půjčky se zástavou nemovitosti do 5 dnů.
Zachráníme vaši nemovitost, vyplatíme exekuce, dražby, další dluhy, sjednotíme půjčky, oddlužíme a očistíme Vaši nemovitost. Výhodné nastavení splátek. Nabízíme úvěry po dobu 30 let s nebankovních sektoru. Zástava může být: rodinný dům, bytová jednotka, podnikatelský objekt, rekreační objekt, hotel, penzion, stavební pozemek. Bez zkoumání příjmů a registrů. Bez poplatků předem! Pomůžeme v každé situaci, registry neřešíme. Jste v časové tísni a spěcháte na prodej vaší nemovitosti? Vykoupíme Vaši nemovitost s dražby. Neplatí pro spotřebitelské úvěry.Milan Karička , Plzeň / 27.01.2013

Seriózní půjčky a vyplácení exekucí oproti zástavě nemovitosti.
Možnost splácení až 30 let bez dokazování příjmů, bez ručitele. Se vším Vám dokážeme pomoci a oddlužit Vaše věřitele. Pokud máte nevýhodné půjčky a úvěry, měsíční splátky jsou pro vás neúnosné a rádi byste je přeúvěrovali do jedné. Jedinečná možnost nebankovního úvěru, nevadí nám exekuce. Možnost ručení: rodinným domem, bytem i družstevním. Vyplácíme nevýhodné zástavy, dražby a exekuce. Nepřevádíme vlastnická práva. Bez poplatků předem. Platí pro celou ČR.Milan Karička , Praha / 18.04.2012

Zpětný leasing nemovitostí
Vyplacení dražeb,exekucí a konsolidace půjček pomocí zpětného leasingu nemovitostí.Půjčky a úvěry se zástavou nemovitostí.Nestíháte splácet více půjček?Vše vyplatíme a přefinancujeme do jediné splátky,která bude zcela určitě nižší.Zázraky ani podvody neděláme proto pokud chcete půjčku na OP nebo směnku zbytečně nám nevolejte,maříte tím svůj,ale hlavně náš čas.Poskytujeme pouze půjčky a úvěry s ručením nemovitostí.V případě zájmu nás kontaktujte.
Rostislav Vašečka, Olomouc / 16.04.2012

Půjčky oproti zástavě nemovitosti po dobu 30 let.
Půjčky, americké hypotéky, rychlé a levné podnikatelské úvěry, konsolidace a oddlužení. Možnost ručení: rodinným domem, bytem i družstevním. Pokud máte nevýhodné půjčky a úvěry, měsíční splátky jsou pro vás neúnosné a rádi byste je přeúvěrovali do jedné. Vyplácíme nevýhodné zástavy, dražby a exekuce. Finance jsou u nás poskytování od 1- 30 let s nebankovních sektoru. Nepřevádíme vlastnická práva. Bez zkoumání registrů a příjmů. Bez poplatků předem. Platí pro celou ČR.


Milan Karička , Praha / 11.04.2012

Nejjednodušší půjčka
Dokážu Vám zajistit půjčku během jednoho dne. Jsme sdružením několika soukromých osob půjčujících přímo ze svého vlastního kapitálu. Vaši žádost o půjčku ihned posoudíme a do druhého dne Vás kontaktujeme. Pište kdykoliv.
Ondřej Novotný, Jeseník / 10.04.2012

Nestíháte hradit své závazky?pomůžeme vám.
Máte trápení s dluhy nemáte možnost jak je řešit? Vyzkoušejte oddlužení a bude nad Vámi držet ochrannou ruku insolvenční soud. Poradíme Vám s veškerými náležitostmi! Můžete ušetřit až 70% celkových Vašich dluhů, které Vám budou prominuty! Naši advokáti jsou tu pro Vás! Zdarma konzultace Vašich možností. www.oddluzse.cz
oddluž se, Praha / 29.03.2012

Zákonné oddlužení
Máte spoustu dluhů a chcete je sjednotit do jednoho? Pak nás kontaktujte a my Vám pomůžeme dle zákona s oddlužením.
Lukáš Horák, Jeseník / 29.03.2012

Bezpečné půjčky od HK Investment s.r.o.
Půjčky, které Vás neokradou od HK Investment s.r.o. jsou bez poplatku předem a bez nahlížení do registru dlužníků. Jsme jednou z nejúspěšnějších poskytovatelů nebankovních půjček ve Východních Čechách a po celé ČR, díky svojí bezpečnosti a serióznosti firmy. Bezplatně poskytujeme úplné informace k danému případu( úvěru ). Poskytujeme půjčky pro podnikatele, zaměstnance, důchodce, matkám na mateřské dovolené, lidem na úřadě práce. Vyplatíme vaše exekuce nebo přefinancujeme vaše nevýhodné půjčky . Až na dobu 10 let, individuálně i více, s dvouměsíčním odkladem splátek. Od 20.000 Kč-10 milionů. Možnost předčasného splacení bez sankcí. Vždy se zástavou nemovitostí, lze ručit i 3 osobou, majitel nemovitosti zůstává po celou domu vlastníkem nemovitosti. Pobočka Hradec Králové.


Vojtech, Praha / 23.03.2012

Nebankovní a bankovní hypotéky
Potřebujete vyřešit exekuci, konsolidaci úvěrů, hypotéku, úvěr ze stavebního spoření? Máte možnost ručení nemovitostí (může být ve vlastnictví třetí osoby), ale problémy v registrech? Zastupuji více společností a vše zvládneme kombinaci bankovního a nebankovního sektoru. Kdo chce, hledá způsoby, kdo nechce, má výmluvy.
Aleš Lexa, Ostrava / 12.03.2012

Dlouhodobá půjčka bez poplatků a registrů!
Skvělá dlouhodobá půjčky se zástavou nemovitosti. Možnost ručení: rodinným domem, bytem i družstevním po celé ČR. Nabízíme rychlé a levné podnikatelské úvěry, konsolidace, oddlužení a refinance s nebankovních sektoru. Půjčíme od 100 000kč do 6 000 000kč. Nepřevádíme vlastnická práva. Vyplácíme nevýhodné zástavy, dražby a exekuce. Finance jsou u nás poskytování od 1- 30 let. Možnost úvěr předčasně splatit. Bez poplatků předem, bez zkoumání registrů a příjmů.
Milan Karička , Plzeň / 11.03.2012

Bezpečné a nejlevnější dlouhodobé půjčky se zástavou nem.
Bezpečné a nejlevnější dlouhodobé půjčky se zástavou nemovitosti. Půjčky se jistí vlastní nemovitostí nebo nemovitostí jiné osoby. Vyplácíme dražby, exekuce a nevýhodné zástavy. a kdykoliv můžete půjčku předčasně splatit. Nabízíme podnikatelské úvěry, konsolidace, oddlužení a refinance po dobu 30 let s nebankovních sektoru. Bez zkoumání příjmů a registrů. Bez poplatků předem!
Milan Karička , Plzeň / 9.03.2012

Rozsáhlý výběr půjček pro Vás!
Vyřiďte si dobrou půjčku právě nyní! Na našich stránkách najdete opravdu velký výběr půjček. Veškeré půjčky jsou online, takže si vše vyřídíte přes Váš počítač. Půjčky už od 1 tisíce až do 500 tisíc bez ručení nebo od 50 tisíc a více se zástavou. Lze řešit i dluhy, nabízíme konsolidaci půjček, vyplacení exekucí a půjčky na záchranu nemovitosti před dražbou. Postupujte rychle a Vaše peněžní situace bude během chvilky v pořádku! www.pujcky-online-bez-registru.cz
půjčky online bez registru, Praha / 8.03.2012

Bezpečné a nejlevnější dlouhodobé půjčky se zástavou nem.
Bezpečné a nejlevnější dlouhodobé půjčky se zástavou nemovitosti. Půjčky se jistí vlastní nemovitostí nebo nemovitostí jiné osoby. Vyplácíme dražby, exekuce a nevýhodné zástavy. a kdykoliv můžete půjčku předčasně splatit. Nabízíme podnikatelské úvěry, konsolidace, oddlužení a refinance po dobu 30 let s nebankovních sektoru. Bez zkoumání příjmů a registrů. Bez poplatků předem!
Milan Karička , Plzeň / 8.03.2012

Konsolidace půjček bez poplatků
Nebankovní půjčka, či úvěr je vhodným prostředkem k získání finančních prostředků pro osoby, které v bance s žádostí o peníze neuspějí a potřebují rychle peníze. Nabízíme nebankovní půjčky, úvěry a hypotéky s ručením nemovitosti, vyplácíme nevýhodné úvěry, dražby a exekuce. Za výhodných podmínek poskytujeme finanční prostředky do výše 50-60% tržní hodnoty nemovitosti, úrok závisí na typu úvěru. Refinancujeme různé typy úvěrů, nabídky zpracováváme pro každý případ individuálně. Nabízíme profesionální jednání, vše bez poplatků předem, bez sankcí za předčasné zaplacení, bez nahlížení do registru a dokládání přijmu. Možnost ručit nemovitostí 3. osoby. Nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů. Pokud máte zájem o bezplatné zpracování nabídky, kontaktujte nás kdykoliv na tel. 724 225 345 nebo mail.
Martin Fojtík, Brno-město / 5.03.2012

Dlouhodobé půjčky oproti zástavě nem. bez poplatků předem.
Možnost ručení rodinným domem, bytem i družstevním, rekreačním objektem po celé ČR. Nabízíme levné podnikatelské úvěry, konsolidace, oddlužení a refinance s nebankovních sektoru. Finance jsou u nás poskytování od 1- 30 let s nebankovních sektoru. Kdykoliv můžete půjčku předčasně splatit. Vyplácíme nevýhodné zástavy, dražby a exekuce. Bez poplatků předem, bez zkoumání registrů a příjmů.Milan Karička , Hradec Králové / 12.02.2012

Dlouhodobé půjčky se zástavou nem. do 5 dnů.
Nabízíme dlouhodobé půjčky se zástavou nemovitosti pro každého. Půjčky se jistí vlastní nemovitostí nebo nemovitostí jiné osoby: dům, byt v OV, nebo DB po celé ČR. Dlouhodobé půjčky do 5 dnů. Rychlé krátkodobé půjčky a úvěry s nebankovních sektoru do 2 dnů. Nabízíme podnikatelské úvěry, konsolidace, oddlužení a refinance. Vyplácíme nevýhodné zástavy, dražby a exekuce. Nebankovní půjčky bez potvrzení příjmu ani registru. Bez poplatků!

Milan Karička , Plzeň / 16.01.2012

Pomůžeme vám vyřešit vaše finanční problémy, celá čr
Sháníte peníze?
Jakoukoliv částku za jakýchkoliv podmínek?
Upíšete se i čertu, protože nemáte na splátky?
Nic nikde nedostanete?
Všechny nabídky fantastických rychlých peněz, jsou jen lži a pohádky!
Vaše dluhy se jen navýší o provolané kredity a poplatky!
Zbavíme Vás Vašich dluhů soudní cestou!
Zaplatíte jen 30%!
Po 5 let máte pokoj, začínáte opět žít a přestanete být štvancem.

Dále pro naše klienti zprostředkováváme nebankovní hypotéky do 70% zástavy ( každý klient se posuzuje individuálně

Vykupujeme nemovitosti až do 80 % z tržní ceny nemovitostí Přesná částka je určena až po fyzické prohlídce odhadcem a zjištění právních vad na nemovitosti.
Na nemovitosti může být zástava , exekuce, ¨ne dražba

Možná spolupráce
Anna Bencová, Louny / 9.01.2012

Finanční pomoc !!!
Profesionální pomoc všem,kteří mají finanční potíže.
Lenka Košvancová, Praha / 27.12.2011

ODDLUŽENÍ A REFINANCOVÁNÍ domů / bytů / kom. Objektů – NEJLEVNĚJI, NEJRYCHLEJI
*Zajišťujeme NEJLEVNĚJŠÍ nebankovní půjčky. Vyplácíme exekuce, dražby a nevýhodné úvěry. Zajišťujeme konsolidaci dluhů, podnikatelské úvěry a to bez jakýchkoliv poplatků s veškerým právním servisem a za velmi výhodných podmínek s působností po celé ČR.
* Všechny podklady si zajistíme sami. Úvěry zajišťujeme jak krátkodobé, tak dlouhodobé a to se splatností až 30 let s roční úrokovou sazbou 8-13%.
*Vše bez poplatku předem, bez omezení věku, předčasné splacení bez sankcí, žádné smluvní pokuty, bez dokládání příjmu. Vyřízení do 3-5 dnů.
* Vaše exekuce za vás vyplatíme a následně již s čistým listem vlastnictví přefinancujeme za velmi příznivých podmínek.
* Naši finanční partneři jsou pod přímým dohledem ČNB, stejně tak i my!
* Úvěry poskytujeme až od 80 tis. a pouze se zástavou nemovitosti – stejně jako bankovní domy.
*Pokud máte zájem o zpracování nabídky úvěru, kdykoliv nás tedy kontaktujte na email: finance.VK@seznam.cz ( stačí zaslat tel. kontakt, my Vám zavoláme ) nebo VOLEJTE kdykoliv na Tel: 739 651 300.

Pavel Pinďák, Praha / 10.12.2011

NEJLEVNĚJŠÍ PŮJČKY -konsolidace dluhů - vyplácení exekucí - splatnost až 30 let - za 11% ROČNĚ
*Zajišťujeme NEJLEVNĚJŠÍ nebankovní půjčky. Vyplácíme exekuce, dražby a nevýhodné úvěry. Zajišťujeme konsolidaci dluhů, podnikatelské úvěry a to bez jakýchkoliv poplatků s veškerým právním servisem a za velmi výhodných podmínek.
* Všechny podklady si zajistíme sami. Úvěry zajišťujeme jak krátkodobé, tak dlouhodobé a to se splatností až 30 let s roční úrokovou sazbou 8-13%.
*Vše bez poplatku předem, bez omezení věku, předčasné splacení bez sankcí, žádné smluvní pokuty, bez dokládání příjmu. Vyřízení do 3-5 dnů.
*Smlouvy o úvěru dáváme předem k nahlédnutí . Naše smlouva má necelé dvě strany, žádné přiložené obchodní podmínky. Vše jasné a férové.
* Naši finanční partneři jsou pod přímým dohledem ČNB, stejně tak i my!
* Úvěry poskytujeme až od 80 tis. a pouze se zástavou nemovitosti – stejně jako bankovní domy.
*Pokud máte zájem o zpracování nabídky úvěru zdrama, tak nás kdykoliv kontaktujte na email: finance.VK@seznam.cz ( stačí zaslat tel. kontakt, my Vám zavoláme ) nebo VOLEJTE kdykoliv na Tel: 739 651 300.

Pavel Pinďák, Brno-město / 25.11.2011

Konsolidace nevýhodných půjček
Půjčíme Vám na cokoli se splátkami až na 30 let, vždy ale s nutností zástavy nemovitosti. Neřešíme registry, ani příjmy. Nebereme žádné poplatky předem. Stačí vyplnit online žádost a my se Vám sami ozveme a navrhneme řešení vaší žádosti. Více informací na www.Snadne-finance.cz
Jana Hlavačková, Přerov / 4.11.2011

Všechny půjčky do jedné splátky
Sloučíme Vám všechny půjčky do jedné splátky. Půjčky, konsolidace - vše v jedné nízké splátce.
Milan Vozár, Zlín / 29.10.2011

Všechny půjčky do jedné splátky
Sloučíme Vám všechny půjčky do jedné splátky. Půjčky, konsolidace - vše v jedné nízké splátce.
Milan Vozár, Zlín / 29.10.2011

Neplaťte zbytečné úroky
Vyplácíme dluhy, exekuce, a nevýhodné zástavy s veškerým právním servisem se zástavou nemovitosti. Spolupracujeme pouze s přímými a prověřenými investory a nebankovními institucemi.
Poskytujeme finanční prostředky do výše 50 % tržní hodnoty nemovitosti, úrok dle typu a délky úvěru. Máme více produktů a naší snahou bude najít to nejlepší řešení Vaší situace.
Pokud máte zájem o solidní jednání v souvislosti s vyřízením úvěru, tak nás kdykoliv kontaktujte na uvedených tel. číslech nebo na email.
Vše bez poplatku předem, bez nahlížení do registrů a bez dokládání příjmu.
Platí pro celou ČR. Neplatí pro spotřebitelské úvěry.

K. Sýkora, Zlín / 19.10.2011

Dluhová poradna
Dluhy vám přerůstají přes hlavu?Nemůžete spát?Bojíte se otevří,ze strachu,že za nimi bude stát exekutor?
Nebojte se,žádat o insolvenci je mnohem lepší než žádat různé pochybné společnosti,které vám slíbí oddlužení a dostanou vás do ještě větších problémů než jste.S těmito společnosti věřitelé komunikovat nemusí a nebudou.Pokud však zažádáte o insolvenci,se soudem již věřitelé komunikovat musí a tím vám také skončí věčné upomínky a telefony ze strany věřitelů a exekutorů.Zaplatíte si 30% dluhů a máte klid.

Miroslava, Kroměříž / 18.10.2011

Zprostředkování úvěrů,konsolidace,insolvence
Zprostředkujeme Vám bankovní i nebankovní úvěr od 5.000 Kč do 2.000.000 Kč. Snadné vyřízení do 24 hodin. Bez ručitele a bez poplatků. Pokud máte více finančních závazků, které z různých důvodů nestíháte plnit, máme pro Vás dvě možná řešení: konsolidaci a insolvenci. Volejte bezplatnou linku 800 800 287 nebo informační linku 734 823 702. Jsme tu pro Vás každý den.


Petra Nováková, Praha / 17.10.2011

oddlužení – správce dluhu-snížení měs.splátek
Jste zadlužení a žijete ve stresu? Bojíte se zvednout telefon či otevřít dveře?
Proč čekáte na exekutory a neřešíte svůj dluh hned, to že ho máte neznamená, že se nedá řešit zkuste se zamyslet nad tím co přinášíte do rodiny.
Žijte zase v klidu.
Tak jako stovkám našich klientů, i pro Vás najdeme řešení svízelné finanční situace. Bezplatně zkonzultujeme Vaši situaci a za pomoci zkušených odborníků z oblasti financí a práva zkrotíme Vaše dluhy na únosnou míru. Zadlužením život nekončí, najdeme i pro Vás cestu.
Oddlužíme Vás pod dohledem advokáta. Budeme za Vás jednat s věřiteli
a exekutorem. Již žádné nevýhodné půjčky! Vše bez poplatku předem. Navštivte naše stránky kde si ihned můžete požádat o sníženi Váších splátek až o 70%.
Příjmáme obchodní zástupce po celé ČR

Kudela Vlastimil LOCK-UP, Ostrava / 17.10.2011

Konsolidace nevýhodných půjček
Půjčíme Vám na cokoli se splátkami až na 30 let, vždy ale s nutností zástavy nemovitosti. Neřešíme registry, ani příjmy. Nebereme žádné poplatky předem. Stačí vyplnit online žádost a my se Vám sami ozveme a navrhneme řešení vaší žádosti. Více informací na www.Snadne-finance.cz a 736 66 88 59
Stanislav Janeček - Snadné finance.cz, Brno-město / 10.10.2011

Exekuce? Dražba? Nevýhodná zástava? Pomůžeme Vám!
Vyplácení exekucí a oddlužení nemovitostí. Žádné poplatky předem! Záznamy v registrech nevadí! Nabízíme Vám profesionální pomoc ve Vaší finanční situaci. Nabídka se netýká spotřebitelských úvěrů!
Igor Pokoš, RK Finance, Praha / 29.09.2011

Vyplácení dluhů, exekucí, dražeb
Poradíme Vám s rychlým vyplacením dluhů na nemovitostech, a to s exekucemi, nevhodnou zástavou nebo přímo dražbou.
Vyplácíme dluhy, exekuce, a nevýhodné zástavy s veškerým právním servisem.
Rychlou půjčkou, na dobu 3 – 6 měsíců, vyčistíme LV od exekucí a podobných zástav. Tím získáte čas a možnost s čistým LV získat dlouhodobý bankovní nebo nebankovní úvěr se splatností až 30let případně dlouhodobý zpětný leasing. S tím Vám samozřejmě v případě zájmu taky poradíme.
Spolupracujeme pouze s přímými a prověřenými investory a nebankovními institucemi.
Poskytujeme finanční prostředky do výše 50 % tržní hodnoty nemovitosti, Máme více produktů a naší snahou bude najít to nejlepší řešení Vaší situace.
Pokud máte zájem o solidní jednání v souvislosti s vyřízením úvěru, tak nás kdykoliv kontaktujte na uvedených tel. číslech nebo na email.
Vše bez poplatku předem, bez nahlížení do registrů a bez dokládání příjmu.
Neplatí pro spotřebitelské úvěry. Nabídka platí pro celou ČR.

K. Sýkora, Zlín / 26.09.2011

Půjčky – oddlužení – správce dluhu-snížení měs.splátek
Hledáte půjčku? Nabízíme male půjčky do 14800,-Kč bez nahlíženi do registru a bez poplatku předem. Větší půjčky až do výše 2 000 000,-Kč bez zástavy a nahlíženi do registru. Zprostředkujeme půjčku od více věřitelů. Nebo jste hodně zadlužení že nestačíte splácet a chtěli by jste vaše dosavadní splátky snížit ?? Dokážeme vaše měsíční splátky snížit až o 70% a to vše právní cestou. Navštivte naše stránky kde si ihned můžete požádat o půjčku a nebo o sníženi Váších splátek až o 70%.
Kudela Vlastimil LOCK-UP, Ostrava / 25.09.2011

Osobní bankrot, oddlužení
Vyřešte problémy s dluhy jednou provždy.

Můžeme Vám s tím pomoci. Využijte možnosti oddlužení (tzv. osobní bankrot pro fyzické osoby)

Zpracujeme a podáme za Vás návrh na povolení oddlužení.

Platí jen pokud to má smysl.


Osobní bankrot určený pro fyzické osoby dává poctivému dlužníku možnost zbavit se jeho dluhů a moci se tak opět aktivně zařadit do plnohodnotného společenského života.

Neřešte dluhy celý život, začněte díky oddlužení znovu s čistým štítem…

Je třeba aktivně se zapojit do procesu oddlužení, vzít situaci do svých rukou a nečekat jak dopadnou exekuce - oddlužením se exekuce zastavují.

JSME TU PRO VÁS - Sjednejte si bezplatnou schůzku. Kdykoliv nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo formou SMS

V případě zájmu o schůzku Vám bude sděleno, nebo e-mailem zasláno co si sebou máte přinést nebo zjistit.

Cílem naší spolupráce by mělo být úspěšné zahájení Vašeho oddlužení.

Adresa kanceláře: Svatopetrská 35/7, 617 00 Brno
telefon: 775 563 000
e-mail: info@insolvence-brno.cz
více info na webu: www.insolvence-brno.cz
Insolvence Brno, Mgr. Martin Horák, Brno-město / 12.09.2011

Úvěry a půjčky ručené nemovitostí - oddlužení, přeúvěrování, konsolidace
Úvěry ručené komerční nebo nekomerční nemovitostí - pro všechny - pro zaměstnance, firmy, živnostníky, rentiéry atd.

Od 50 000 kč – 100 000 000 kč, na 1 rok – 10 let.

- řešení nedostatku finančních prostředků
- bez převodu vlastnických práv, nahlížení do
registrů a poplatků předem
- uspokojení věřitelů z důvodu nesplacených dluhů
- konsolidace dluhů
- možná forma zpětného leasingu nemovitosti
- výkupy nemovitosti až do 80 % její hodnoty
- vyplácení dluhů na fin. úřadech, SSZ,
zdravotních pojišťovnách
- zastavení a zrušení dražeb
- vyplácení exekucí ( i již probíhajících ) a
zástavních práv po celé ČR
- i pro podnikatele ( protočení peněz,
proplacení faktur, nákup zásob atd ).

Do cca 8 – 12 dnů je úvěr vyřízen a vyplacen.

Jisté peníze v nejisté době !


Radovan Vrtěl, G-invest, Brno-město / 8.09.2011

Nezvládáte už měsíční splátky?
Máte mnoho úvěrů, půjček a drahých kreditních karet, a výše všech měsíčních splátek je pro vás už neúnosná? Nabízíme vám možnost mít úvěr pouze jeden, a to s roční úrokovou sazbou od 12% p.a. a dobou splatnosti až 20 let, čímž se měsíční splátka sníží na přijatelné minimum. Samozřejmostí je možnost předčasného splacení.
Úvěr je zajištěn nemovitostí (byt, rodinný dům, chata, komerční objekt, apod.) a žádat můžete až o 50% odhadu vaší nemovitosti.
Specializujeme se na klienty, kteří nemohou žádat o úvěr v bance.
Nenabízíme zpětný leasing, ale úvěr se zástavou, jako banky. To znamená, že majitelem nemovitosti je až do úplného splacení půjčky klient!
Nenahlížíme do žádných registrů, nevyžadujeme doložení bezdlužnosti vůči FÚ, SSZ, ZP apod.
Odhad nemovitosti u nás žadatelé o půjčku předem neplatí!
Bez jakýchkoli poplatků předem!
Ivana Novotná, Double Information, Praha / 4.09.2011

Dluhy vyřešíme bez půjčky
Naše společnost stojí na pevných základech zkušeností majitelů, zaměstnanců a spolupracovníků v oblasti zadluženosti domácností v ČR. Měli jsme možnost analyzovat všechny faktory, které vedou k zadlužování, abychom vyvinuli proces, kterým je možno dosáhnout oddlužení našich klientů a vyhnout se insolvenčnímu řízení.
Tento unikátní proces nazýváme správa dluhu.
Jana Nováková, Jihlava / 29.08.2011

Úvěry a půjčky ručené nemovitostí - i oddlužení,vyplácení exekucí, zástav, rušení dražeb
Úvěry ručené komerční nebo nekomerční nemovitostí - pro všechny - pro zaměstnance, firmy, živnostníky, rentiéry atd.

Od 50 000 kč – 100 000 000 kč, na 1 rok – 10 let.

- vyplácení exekucí ( i již probíhajících ) a zástavních práv po celé ČR
- vyplácení dluhů na fin. úřadech, SSZ, zdravotních pojišťovnách
- zastavení a zrušení dražeb, konsolidace dluhů
- i pro podnikatele ( protočení peněz, proplacení faktur, nákup zásob atd.)
- výkupy nemovitosti až do 80 % její hodnoty
- řešení nedostatku finančních prostředků
- bez převodu vlastnických práv, nahlížení do registrů a poplatků předem
- uspokojení věřitelů z důvodu nesplacených dluhů
- možná forma zpětného leasingu nemovitosti.

Do cca 8 – 12 dnů je úvěr vyřízen a vyplacen.

Více na www,zastaveniexekuce.webnode.cz

Radovan Vrtěl,G-invest, Brno-město / 26.08.2011

Půjčky i na směnku.
Půjčky i na směnku bez zástav. Další půjčky bez poplatků předem, roční úrok od 6,9%, splatnost až 20 let. Úvěry na cokoliv do 15 dnů. Úvěry na bydlení za 15 dnů, úvěry, konsolidace úvěrů, refinancování, koupě bydlení nebo komerčních nemovitostí. Nebankovní střednědobý úvěr, vyplácení nevýhodných půjček, hypoték, exekucí a zástavních práv, úvěr ručený i družstevním bytem, atd. Máme pro Vás dlouhodobou spolupráci. Platí pro celou Č.R. Doplněk ke stávající kancelářské práci. Jednoduchá práce v oblasti půjček.
walter liferenko, Jihlava / 26.08.2011

Nové inzeráty (1) Starší inzeráty


Copyright (c) 2011 Nebankovní trh půjček (RSS) | Ochrana osobních údajů