Havlíčkův Brod, Jihlava, Pelhřimov, Třebíč, Žďár nad Sázavou

Vysočina

Havlíčkův Brod
Jihlava
Pelhřimov
Třebíč
Žďár nad Sázavou

Půjčky Jihlava

Osobní bankrot,celá ČR
Nezvládáte splácet úvěry, půjčky, máte jiné finanční závazky, jdou po Vás exekutoři, nebo byli u Vás doma? Oddlužením, dle INSOLVENČNÍHO ZÁKONA ( zákon číslo 182/2006 Sb. - tzv . osobní bankrot ). Tuto činnost vykonáváme více jak 4 roky, máme dostatek zkušeností. Řídíme se pouze zákonem. Není rozhodující , zda jste vlastníky nemovitostí, nebo nemáte žádný majetek,nebo že jste na mateřské, úřadu práce, či v důchodu. Jsme schopni  Váš  návrh na povolení oddlužení vyhotovit i s podáním na patřičný soud do 48 hod.,dle složitosti případu. Nabízíme Vám BEZPLATNOU KONZULTACI, kde Vám vysvětlíme systém oddlužení a vypočítáme předběžnou splátku. konzultant pro celou ČR Fialová tel.773 776 358
Fialová, Jihlava / 10.06.2015

Půjčky, úvěry bez poplatků předem + spolupráce
Půjčky, úvěry bez poplatků předem + spolupráce
walter liferenko, Jihlava / 8.05.2013

Peníze již zítra
Půjčky od soukromých investorů
Zastihla Vás finanční tíseň?
Nabízíme půjčky a úvěry s rychlým vyřízením.
Splatnost až 20 let s možnosti předčasného splacení.
Jsme přímí poskytovatelé- úvěrová smlouva
Vyžadujeme minimum podkladů.
Bezkonkurenční podmínky.Naše půjčky jsou dlouhodobě vyhledávány pro svoji dostupnost, solidnost, jasné a transparentní podmínky.
Platí pro celou ČR

finanční poradce, Jihlava / 29.04.2013

Úvěry bez kontroly registrů
Přímý investor nabízí úvěry bez kontroly registrů, bez ručení nemovitostí, bez placeného
zprostředkování. Možno poskytnout až 1.000.000Kč. Doba splatnosti až 20 let. Výpůjční úroková
sazba od 6% p.a. Možnost podpisu úvěrové smlouvy v místě vašeho bydliště. Úvěry jsou poskytovány
bez účelově. Pokud máte zájem zjistit kolik a za jakých podmínek vám mohu poskytnout, což je
zdarma a nezávazné, pište na email: investice.potmesil@gmail.com
JAN POTMĚŠIL, Jihlava / 4.04.2013

Bezúčelové úvěry solidně
Nabízím bezúčelový úvěr od 30.000Kč do 1.000.000Kč bez kontroly registrů a bez nutnosti ručit nemovitostí. Solidní jednání. Bez poplatku za zpracování žádosti. Splátky a doba splácení dle vašich možností. Osobní přístup. Vaši žádost neprodleně posoudím a navrhnu možné řešení vaší situace. Podepisujete vždy úvěrovou smlouvu včetně splátkového kalendáře. Platí pro celou ČR. Možnost vyřízení v místě vašeho bydliště. Vaše žádosti pište na email: vojvodik.finance@gmail.com
Jindřich Vojvodík, Jihlava / 22.02.2013

Garantované peníze
Půjčujeme rychle a nezávisle na vaší dlužní historii. Půjčime i těm, kdo nemohou doložit příjem od zaměstnavatele. Do žádostí vždy uvádějte jméno a příjmení, rodné číslo, telefonní číslo a požadovanou částku
Dana Lisická, Jihlava / 21.02.2013

Máte dluhy?
Máte vážný zájem je řešit?
Poskytujeme nebankovní úvěry přímo od poskytovatele, bez nutnosti dokládání příjmu, bez nahlížení do registru. Splátky přizpůsobíme na míru. Seriózně od 50tis. Kč. Vyplácíme i exekuce. Os. Schůzka Jihlava 774 735 833

Lucie Krčálová, Jihlava / 18.02.2012

konsolidace půjček a úvěrů
spotřebitelské půjčky a úvěry od 10 000,- Kč atd. neúčelové půjčky a úvěry krátkodobé půjčky a úvěry řešení exekucí na majetku nebankovní hypotéky spolupráce, zaměstnání solidní provize + mezi provize platí pro celou Č.R.
walter liferenko, Jihlava / 14.02.2012

Potřebujete půjčit?
Výhodné půjčky na míru pro vás. Půjčky přímo od poskytovatele. Registr nevadí, bez dokládání příjmů, seriozně od 50 000.- Kč, bez poplatků předem. Tel.: 774 735 833. Osobní schůzky - kancelář Jihlava.
Zavolejte nám! Rádi se Vám budeme věnovat a pomůžeme Vám vyřešit Vaši finanční situaci.
Přesvědčte se o tom sami, že seriozního a skutečně fungujícího poskytovatele nebankovních půjček a úvěrů najdete právě unás.

Lucie Krčálová, Jihlava / 10.02.2012

Fér půjčky
Jste v registru a je obtížné získat půjčku?Volejte si pro ni na tel.722 640 955, nabízíme jakožto přímý poskytovatel nebankovních úvěrů půjčky z vlastních zdrojů, bez volání na 900, za jasných a poctivých podmínek. Pracuji pro jednoho poskytovatele.
jana vyskočilová, Jihlava / 15.01.2012

Dlouhodobé půjčky oproti zástavě nemovitosti.
Dlouhodobé půjčky bez zkoumání příjmů a registrů.
Půjčky se jistí vlastní nemovitostí nebo nemovitostí jiné osoby: dům, byt v OV, nebo DB po celé ČR. Finance jsou u nás poskytování od 1 - 30 let a kdykoliv můžete půjčku předčasně splatit. Rychlé půjčky a úvěry s nebankovních sektoru do 2 dnů. Vyplácíme nevýhodné zástavy, dražby a exekuce. Bez poplatků , bez zkoumání registrů a příjmů.
Milan Karička , Jihlava / 8.01.2012

ODDLUŽENÍ A REFINANCOVÁNÍ domů / bytů / kom. Objektů – NEJLEVNĚJI, NEJRYCHLEJI
*Zajišťujeme NEJLEVNĚJŠÍ nebankovní půjčky. Vyplácíme exekuce, dražby a nevýhodné úvěry. Zajišťujeme konsolidaci dluhů, podnikatelské úvěry a to bez jakýchkoliv poplatků s veškerým právním servisem a za velmi výhodných podmínek s působností po celé ČR.
* Všechny podklady si zajistíme sami. Úvěry zajišťujeme jak krátkodobé, tak dlouhodobé a to se splatností až 30 let s roční úrokovou sazbou 8-13%.
*Vše bez poplatku předem, bez omezení věku, předčasné splacení bez sankcí, žádné smluvní pokuty, bez dokládání příjmu. Vyřízení do 3-5 dnů.
* Vaše exekuce za vás vyplatíme a následně již s čistým listem vlastnictví přefinancujeme za velmi příznivých podmínek.
* Úvěry poskytujeme pouze se zástavou nemovitosti – stejně jako bankovní domy.
*Pokud máte zájem o zpracování nabídky úvěru, kdykoliv nás kontaktujte. Email: finance.VK@seznam.cz ( stačí zaslat tel. kontakt, my Vám zavoláme ) nebo VOLEJTE kdykoliv na Tel: 739 651 300.

Pavel Pinďák, Jihlava / 30.12.2011

ODDLUŽENÍ A REFINANCOVÁNÍ domů / bytů / kom. Objektů – NEJLEVNĚJI, NEJRYCHLEJI
*Zajišťujeme NEJLEVNĚJŠÍ nebankovní půjčky. Vyplácíme exekuce, dražby a nevýhodné úvěry. Zajišťujeme konsolidaci dluhů, podnikatelské úvěry a to bez jakýchkoliv poplatků s veškerým právním servisem a za velmi výhodných podmínek s působností po celé ČR.
* Všechny podklady si zajistíme sami. Úvěry zajišťujeme jak krátkodobé, tak dlouhodobé a to se splatností až 30 let s roční úrokovou sazbou 8-13%.
*Vše bez poplatku předem, bez omezení věku, předčasné splacení bez sankcí, žádné smluvní pokuty, bez dokládání příjmu. Vyřízení do 3-5 dnů.
* Vaše exekuce za vás vyplatíme a následně již s čistým listem vlastnictví přefinancujeme za velmi příznivých podmínek.
* Úvěry poskytujeme až od 80 tis. a pouze se zástavou nemovitosti – stejně jako bankovní domy.
*Pokud máte zájem o zpracování nabídky úvěru, kdykoliv nás tedy kontaktujte na email: finance.VK@seznam.cz ( stačí zaslat tel. kontakt, my Vám zavoláme ) nebo VOLEJTE kdykoliv na Tel: 739 651 300.

Pavel Pinďák, Jihlava / 20.12.2011

Bezpečné dlouhodobé půjčky oproti zástavě nem.
Bezpečné dlouhodobé půjčky, konsolidace, oddlužení a refinance se zástavou nemovitosti v celé ČR. Vyplácíme nevýhodné zástavě, dražby, exekuce a vyčistíme LV. Nabízíme podnikatelské úvěry, konsolidace, oddlužení a refinance s nebankovních sektoru. Finance jsou u nás poskytovány od 1 - 30 let a kdykoliv můžete půjčku předčasně splatit. Bez zkoumání příjmů a registrů. Bez poplatků předem!

Milan Karička , Jihlava / 4.12.2011

prosíme o pomoc
prosíme o pomoc jsme mladá rodina a scháníme 600 000kč mužeme splácet 7000kč měsíčně!!nechceme žadne podvody pouze seriozní jednání!!zastavu nemáme exekuce také ne!!pomoc spěchá máme 3 malé děti a uvěry jsou už pro nás neunosné rádi bychom platili jen 1 uvěr a hlavně mít nižší splátku než máme dosud!!moc prosíme o pomoc a bez poplatku předem žadné podrazy perosím děkujeme
luboš CEJPEK, Jihlava / 23.10.2011

Nebankovní půjčky od přímého poskytovatele
Nevíte kudy kam? Zavolejte k nám! Nebankovní půjčky i hypotéky od přímého poskytovatele, bez zjišťování registru nebo příjmů. Nejsme linka 900… .
Kateřina Roupová, Jihlava / 9.10.2011

Půjčky od 50 000,- bez registru
Nevíte kudy kam? Zavolejte k nám. Nebankovní úvěry i hypotéky bez dokládání příjmu nebo registru, bez volání na 900...... již od 50 000,- Kč.
Kateřina Roupová, Jihlava / 2.10.2011

pujcka na sněmku do podnikání
Dobrý den,potřebovala bych pujčit do podnikání 100 000 kč co nejrychleji,splácet mohu měsíčně 15000 Kč.Práce zajištěna na 3 roky.Jen seriozní nabídky i od soukromých investorů.Děkuji Ujčíková.
Pavla Ujčíková, Jihlava / 13.09.2011

Dluhy vyřešíme bez půjčky
Naše společnost stojí na pevných základech zkušeností majitelů, zaměstnanců a spolupracovníků v oblasti zadluženosti domácností v ČR. Měli jsme možnost analyzovat všechny faktory, které vedou k zadlužování, abychom vyvinuli proces, kterým je možno dosáhnout oddlužení našich klientů a vyhnout se insolvenčnímu řízení.
Tento unikátní proces nazýváme správa dluhu.
Jana Nováková, Jihlava / 29.08.2011

Půjčky i na směnku.
Půjčky i na směnku bez zástav. Další půjčky bez poplatků předem, roční úrok od 6,9%, splatnost až 20 let. Úvěry na cokoliv do 15 dnů. Úvěry na bydlení za 15 dnů, úvěry, konsolidace úvěrů, refinancování, koupě bydlení nebo komerčních nemovitostí. Nebankovní střednědobý úvěr, vyplácení nevýhodných půjček, hypoték, exekucí a zástavních práv, úvěr ručený i družstevním bytem, atd. Máme pro Vás dlouhodobou spolupráci. Platí pro celou Č.R. Doplněk ke stávající kancelářské práci. Jednoduchá práce v oblasti půjček.
walter liferenko, Jihlava / 26.08.2011

Rychlá půjčka 50000 Kč
Hledám rychlou pujčku 50000kč na směnku nebo op.Nemám jak doložit zaměstnání ani příjem ale jsem schopen splácet.Tel. 604562072.Prosím žádné poplatky předem atd.....
Pavel Vokřál, Jihlava / 14.08.2011

Půjčka
Máte nečekané výdaje a nikdo Vám nechce pomoci? Žádat můžou maminky na MD, nezaměstnaní, důchodci i podnikatelé. Žádat můžete už od 5.000Kč. Neplatíte žádné poplatky a nemusíte ručit svou nemovitostí. Jsme tu pro Vás každý den, zavolejte nám na naší infolinku 608 208 502. Splníme Vaše sny a pomůžeme Vám od problémů.
Petra Fuxová, Jihlava / 10.08.2011

Nové inzeráty (1) Starší inzeráty


Copyright (c) 2011 Nebankovní trh půjček (RSS) | Ochrana osobních údajů